NAŠI LIDÉ

Anna Šabatová

ANNA ŠABATOVÁ

71 let, bývalá ombudsmanka a mluvčí Charty 77, zabývá se lidskými právy a veškerým děním kolem nás

nezávislá kandidátka

MIROSLAV DVOŘÁK

47 let, ředitel zařízení sociálních služeb, místopředseda Rady vlády pro lidská práva a sociální demokrat

nominován za ČSSD

MATĚJ MICHALK ŽALOUDEK

35 let, architekt, urbanista a zastupitel na Praze 3, zabývá se především udržitelnou mobilitou a územním rozvojem

nominován za Zelené

LUKÁŠ ULRYCH

29 let, středoškolský učitel, odborář a předseda Mladých sociálních demokratů, zabývá se především politikou bydlení a vzdělávání

nominován za ČSSD

ANNA JUNKOVÁ

35 let, právnička, dobrovolnice v organizaci Konsent, obyvatelka Prahy 2, členka předsednictva Zelených, zabývá se rovnými příležitostmi

nominována za Zelené

FILIP HAUSKNECHT

24 let, provozní manažer v sociálním podniku Restaurace Střecha, spolupředseda hnutí Budoucnost

nominován za Budoucnost

MILAN BALAHURA

35 let, analytik železniční dopravy a občanský aktivista, zabývá se dopravou a územním rozvojem se zaměřením na pražská sídliště.

nominován za ČSSD

KRYŠTOF STUPKA

23 let, právník, mladý delegát ČR do OSN, lidskoprávní aktivista

nominován za Zelené

MAGDALENA OPLETALOVÁ

54 let, ředitelka centra Fokus Praha, krizová interventka, učitelka na Vyšší odborné škole

nominována za Budoucnost

DÁLE NA KANDIDÁTCE JSOU:

Jan Smetana (ČSSD)

Politolog, živnostník, člen Spolku za záchranu Klamovky.

Bydlí na Praze 5. Číslo 10 na kandidátce.

Jana Jebavá (Zelení)

Grafička a editorka.

Bydlí na Praze 7. Číslo 11 na kandidátce.

Jakub Štědroň (ČSSD)

Vysokoškolský pedagog, ředitel magistrátní kulturní organizace.

Bydlí na Praze 6. Číslo 12 na kandidátce.

Barbora Truksová (Zelení)

Redaktorka a manažerka v kultuře.

Bydlí na Praze 6. Číslo 13 na kandidátce.

Petra Jelínková (Budoucnost)

Překladatelka, terapeutka a výzkumnice se zaměřením na řešení domácího a sexuálního násilí.

Bydlí na Praze 3. Číslo 14 na kandidátce.

František Novotný (Idealisté)

Provozní manažer v neziskové organizaci.

Bydlí na Praze 8. Číslo 15 na kandidátce.

Miroslava Dušková Smrčková (ČSSD)

Výzkumná pracovnice.

Bydlí na Praze 6. Číslo 16 na kandidátce.

Monika Horáková (Zelení)

Knihovnice a zastupitelka Prahy 2.

Bydlí na Praze 2. Číslo 17 na kandidátce.

Filip Outrata (ČSSD)

Vysokoškolský pedagog a publicista.

Bydlí na Praze 4. Číslo 18 na kandidátce.

Pavla Špondrová (nezávislá za Budoucnost)

Advokátka se zaměřením na lidská práva.

Bydlí ve Štěrboholech. Číslo 19 na kandidátce

Anna Gümplová (Zelení)

Produkční v oblasti umění a kultury.

Bydlí na Praze 3. Číslo 20 na kandidátce.

Jiří Dienstbier (ČSSD)

Advokát.

Bydlí na Praze 2. Číslo 21 na kandidátce.

 Martina Veverková (nezávislá za Budoucnost) 

Číslo 22 na kandidátce

Ondřej Mirovský (Zelení)

Číslo 23 na kandidátce

Pavel Hodek (ČSSD)

Číslo 24 na kandidátce

Eva Ferrarová (Zelení)

Číslo 25 na kandidátce

Kateřina Peštová (ČSSD)

Číslo 26 na kandidátce

Barbora Kosíková (Zelení)

Číslo 27 na kandidátce

Petr Horálek (ČSSD)

Číslo 28 na kandidátce

Eva Pavlíková (Zelení)

Číslo 29 na kandidátce

Klára Školníková (Budoucnost) 

Číslo 30 na kandidátce

Vladimír Špidla (ČSSD)

Číslo 31 na kandidátce

Jana Titlbachová (Zelení)

Číslo 32 na kandidátce

Jan Kafka (Budoucnost)

Číslo 33 na kandidátce

Vilém Čáp (ČSSD)

Číslo 34 na kandidátce

Hana Heringová (Zelení)

Číslo 35 na kandidátce

Petr Pavlík (ČSSD)

Číslo 36 na kandidátce

Marie Sehnalová (Zelení)

Číslo 37 na kandidátce

David Kopecký (ČSSD)

Číslo 38 na kandidátce

Sára Herrmannová (Budoucnost)

Číslo 39 na kandidátce

Žaneta Rochová (Idealisté)

Číslo 40 na kandidátce

Jitka Nesrstová (Zelení)

Číslo 41 na kandidátce

Zdeněk Christian Tesárek (ČSSD)

Číslo 42 na kandidátce

Veronika Šmausová (Zelení)

Číslo 43 na kandidátce

Tomáš Petříček (ČSSD)

Číslo 44 na kandidátce

Ondřej Rut (Zelení)

Číslo 45 na kandidátce

Šimon Pokorný (ČSSD)

Číslo 46 na kandidátce

Tatiana Kroupová (nezávislá za Budoucnost)

Číslo 47 na kandidátce

Vít Masare (Zelení)

Číslo 48 na kandidátce

Štěpán Kavur (ČSSD)

Číslo 49 na kandidátce

Ilona Picková (Zelení)

Číslo 50 na kandidátce

David Pavlát (ČSSD)

Číslo 51 na kandidátce

Jiří Růžička (Zelení)

Číslo 52 na kandidátce

Michaela Marksová (ČSSD)

Číslo 53 na kandidátce

Jakub Kovařík (Budoucnost)

Číslo 54 na kandidátce

Radim Hejduk (Idealisté)

Číslo 55 na kandidátce

Kateřina Nyklová (Budoucnost)

Číslo 56 na kandidátce

Jan Veleba (Zelení)

Číslo 57 na kandidátce

David Pavlorek (ČSSD)

Číslo 58 na kandidátce

Václav Drozd (Budoucnost)

Číslo 59 na kandidátce

Daniel Černý (Zelení)

Číslo 60 na kandidátce

Alžběta Kalálová (ČSSD)

Číslo 64 na kandidátce

Petr Vilgus (Zelení)

Číslo 62 na kandidátce

Jan Trnka (Budoucnost)

Číslo 63 na kandidátce

Veronika Vlková (ČSSD)

Číslo 64 na kandidátce

Petr Kučera (Zelení)

Číslo 65 na kandidátce